Masaż Kobido Wrocław | Kontakt: +48 605218238 | kontakt@kobidowroclaw.pl

Zabiegi

KOBIDO

jest to sztuka masażu, która oznacza “Starożytną drogę do piękna” i pochodzi z Japonii (XIV wiek) . Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie.
To rytuał podlegający ściśle określonym regułom znanym jako “anma” (oznacza pocieranie, ucisk). Według legendy powstał on z połączenia dwóch technik mistrzów masażu rodziny cesarskiej.
Kobido działa na głębszych warstwach tkanek i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy. Ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych. Nazywany jest alternatywą do medycyny estetycznej, ponieważ daje tak spektakularne efekty. Dodatkowo praca z obszarem głowy powoduje niesamowity relaks, wyciszenie i dotlenienie jej. Składa się z 5 głównych części: rozluźnienia mięśni i tkanek, drenażu limfatycznego, liftingu tzw. latające ręce, modelowania twarzy, harmonizacji z elementami akupresury.

KOBIDO BASIC
klasyczny masaż Kobido, dobry dla osób bez większych napięć w ciele i zmarszczek.
u Ani 270 zł
u Romy 320 zł

KOBIDO PLUS
intensywniejsza wersja masażu Kobido, dla osób z pierwszymi zmarszczkami, mocno zmęczonych, spiętych od stresu. Masaż ten daje więcej rozluźnienia i liftingu.
u Ani 290 zł
u Romy 350 zł

KOBIDO HOLISTICS
autorska wersja masażu połączona z innymi technikami oraz elementami masażu transbukalnego (od wewnątrz buzi) lub masażem brzucha. Szczególnie polecany dla osób przemęczonych i zestresowanych.
Wspomaga walkę z bruksizmem, bolami goły. Zalecany przy leczeniu aparatu ortodontycznego.
Tylko u Romy 390 zł

ZOGA FACE INTEGRATION
Zoga to bardziej terapia manualna, wykonywana na sucho. Wyrunuje napięcia mięśniowo -powięziowe obszaru dekoltu, ramion, szyi oraz twarzy.
Dla osób z głębokimi nacięciami i zmarszczkami, wdowim garbem, opadającą powieką, asymetrią twarzy, po porażeniu nerwu trójdzielnego.
Tylko u Romy 440 zł
Seria 5 spotkań co 2 tyg 2100zł

FACETAPING
to przedłużenie efektów masażu.
Kinesiotaping twarzy wspiera efekt liftingu, pozwala
zniwelować napięcia mięśniowe, zastoje limfatyczne w obszarze twarzy, szyi i dekoltu.
Taśmy należy nosić min. 3 godzin.
Wykonywany tylko po masażu. 
60 zł

RYTUAŁ AYUNA

Inspirowany naturą, odmładzający program pielęgnacyjny, którego celem jest odbudowa i rewitalizacja skóry. Zabieg kilku etapowy tworzący rewitalizujący rytuał.
Zabieg rewitalizujący + masaż twarzy.

379 zł