Masaż Kobido Wrocław | Kontakt: +48 605218238 | kontakt@kobidowroclaw.pl

Zabiegi

KOBIDO

jest to sztuka masażu, która oznacza „Starożytną drogę do piękna” i pochodzi z Japonii (XIV wiek) . Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie.
To rytuał podlegający ściśle określonym regułom znanym jako “anma” (oznacza pocieranie, ucisk). Według legendy powstał on z połączenia dwóch technik mistrzów masażu rodziny cesarskiej.
Kobido działa na głębszych warstwach tkanek i mięśni. To najbardziej zaawansowana technicznie forma masażu twarzy. Ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych. Nazywany jest alternatywą do medycyny estetycznej, ponieważ daje tak spektakularne efekty. Dodatkowo praca z obszarem głowy powoduje niesamowity relaks, wyciszenie i dotlenienie jej Składa się z 5 głównych części: rozluźnienia mięśni i tkanek, drenażu limfatycznego, liftingu tzw. latające ręce, modelowania twarzy, harmonizacji z elementami akupresury.

KOBIDO CLASSIC
klasyczny masaż Kobido, dobry dla osób bez większych napięć w ciele i zmarszczek.
Czas trwania 40 min. 270 zł

KOBIDO PLUS
intensywniejsza wersja masażu Kobido, dla osób z pierwszymi zmarszczkami, mocno zmęczonych, spiętych od stresu. Masaż ten daje więcej rozluźnienia i liftingu.
Czas 50 min 290 zł

KOBIDO HOLISTICS
autorska wersja masażu Kobido połączona z elementami masażu transbukalnego ( od wewnątrz buzi). Dla osób, które chcą naprawdę poczuć i zobaczyć różnicę. Szczególnie polecany dla osób cierpiących na bruksizm, zgrzytanie nocne zębami, bóle głowy czy noszących aparat ortodontyczny.
Czas trwania 60 min. 350 zł

ZOGA FACE INTEGRATION
Zoga to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała, które przywraca prawidłowe napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, ramion, szyi oraz twarzy. Zabieg jest wieloetapowy i daje trwalsze efekty.
Dla osób z głębokimi nacięciami i zmarszczkami, wdowim garbem, opadającą powieką, asymetrią twarzy, po zabiegach liftingujących, po porażeniu nerwu trójdzielnego.
Sesja pojedyncza 90 min 380 zł
Seria 5 spotkań (w odstępie 7- 10 dni) 90 min 1750 zł

FACETAPING
to przedłużenie efektów masażu. Kinesiotaping twarzy wspiera efekt liftingu, pozwala zniwelować napięcia mięśniowe, zastoje limfatyczne w obszarze twarzy, szyi i dekoltu.
Taśmy należy nosić min. 3 godzin.
Wykonywany tylko po masażu.  50 zł

AJURWEDYJSKI MASAŻ GŁOWY I TWARZY
masaż wykonywany jest ciepłym olejem sezamowym i obejmuje głowę, kark, szyję , barki, dekolt i twarz. Delikatny masaż, który przynosi ukojenie, relaks, odprężenie na poziomie psychicznym i fizycznym. Ma działanie wręcz terapeutyczne.
Podczas masażu są olejowane całe włosy.
Czas trwania 50 min , 270 zł