Masaż Kobido Wrocław | Kontakt: +48 605218238 | kontakt@kobidowroclaw.pl

Zespół

W naszym ciele wszystko jest ze sobą połączone, dlatego przywrócenie harmonii  niesamowicie wpływa na lepszy wygląd i samopoczucie. Szczególnie na naszej  twarzy mamy zapisane wiele emocji czy poziom naszej energii. Jest to  wyjątkowy obszar ciała, dlatego często to co dzieje się na zewnątrz jest odzwierciedleniem tego co dzieje się wewnątrz nas.

Nasz zespół specjalizuje się w pracy z obszarem twarzy i głowy. Dbamy o jakościowy relaks, przywrócenie harmonii w całym ciele oraz wydobywamy naturalny blask na Twojej twarzy.
ZapraszaMy.


Roma Szafarek

Nazywam się Roma Szafarek i lubię komunikować się przez dotyk. Od kilkunastu lat pracuję z twarzą i obszarem głowy. 

Masuję w technikach: Kobido, Zoga Face Integration, masaż transbukalny, ajurwedyjski masaż głowy oraz masaż brzucha. Dodatkowo łącze w pracy wiedzę z akupresury oraz aromaterapii.

Jestem autorką video warsztatów  Self – Kobido, współautorką e-booka dla masażystów “Magic Book”. Prowadzę szkolenia z technik Kobido, Facetapingu oraz Dotyku. Organizuje szkolenia z Palpacyjnej Anatomii twarzy z dr M. Kowalskim.
Współprowadzę warsztaty  Face & Body, połączenie jogi z masażem twarzy. 


Anna Stawczyńska.

Z wykształcenia jestem psychologiem, a masaż twarzy to moja droga, która sprawiła, że zawodowo się w tym spełniam. W mojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu
do każdej z nas. W masażu cenię jakość, spokój i stwarzam przestrzeń do relaksu.
Moją domeną jest empatia.