Masaż Kobido Wrocław | Kontakt: +48 605218238 | kontakt@kobidowroclaw.pl

Zespół


Nazywam się Roma Szafarek i lubię komunikować się przez dotyk.
Masując twarz chcę pomóc Tobie zrelaksować się i skontaktować ciebie z twoim ciałem.
Co w knosekwecji niesamowicie wpływa na lepszy wygląd
i samopoczucie.

Poznaj mnie bliżej dzięki talentom Gallupa.

Indywidualizacja – moją domeną jest budowanie relacji, więc w pracy z ludźmi czuję się totalnie na właściwym miejscu.
Zawsze ciekawi mnie drugi człowiek. Umiem dobrać techniki i wskazówki do dalszej pracy dopasowane do potrzeb twojego ciała.

Wizjoner – inspiruje mnie przyszłość i lubię zarażać ludzi swoimi wizjam. Mam duże zasoby kreatywności, którą lubię się dzielić z tobą na spotkaniu, w social mediach, na szkoleniach.

Ukierunkowanie – mam dwa ulubione motta życiowe, które wyrażają ten talent “To na czym skupiasz się, rośnie” (T. Harv Eker) oraz “Zrobione jest lepsze niż doskonałe” (Benjamin Franklin).
Od 2009 prowadzę swoją firmę, co chyba najlepiej obrazuje, że potrafię obrać kierunek, podążać za nim, a nawet korygować kurs, aby pozostać na dobrej drodze. Ten talent pomaga mi również ustalić priorytety w pracy z twoim ciałem.

Zbieranie – lubię zbierać wiedzę i doświadczenie, a potem wykorzystywać to w swojej pracy. Dlatego nurt holistyczny jest mi najbliższy. Umiem łączyć wiedzę z wielu dziedzin co daje mi najlepsze efekty pracy z ciałem.

Osiąganie -jestem osobą dobrze zorganizowaną, dzięki temu realizuje swoje plany. Lubię mieć swój własny rytm pracy , czasem idę pod prąd, a czasem płynę z energią.
Na co dzień żyję w swoim rytmie, który mnie wspiera i karmi. Lubię kontaktować się ciałem przez ruch, z duszą przez relaksację i głową przez terapię.


Nazywam się Anna Stawczyńska.

Z wykształcenia jestem psychologiem, a masaż twarzy to moja droga, która sprawiła, że zawodowo się w tym spełniam. W mojej pracy skupiam się na opracowaniu indywidualnym podejściu
do każdej z nas. W masażu cenię jakość, spokój i stwarzam przestrzeń do relaksu.

Nazywam się Agata Cygan.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i praca z twarzą nie ma przede mną tajemnic. Słynę z indywidualnego podejścia do klienta i bardzo cenię sobie masaże twarzy. Wejście do świata Kobido było moim naturalnym wyborem.