Nowy produkt w odpowiedzi na Wasze prośby.

Nagrałam to video z myślą o Tobie, żebyś mogła w swoim zaciszu domowym lub na wyjeździe zrobić coś miłego dla siebie. Możesz do tego wideo wracać kiedy potrzebujesz. Możesz raz na jakiś czas przejść pełen cykl, a możesz też ulubione elementy wpleść do codziennej pielęgnacji.

Zobacz jak wyglądają warsztaty od środka.

To co dla mnie jest najważniejsze w tym naszym spotkaniu on-line, to jest to, żebyś na chwilę się zatrzymała, posłuchała swojego ciała, odżywiała je spokojnym głębokim oddechem. Spojrzała inaczej na swoją twarz, bardziej miło z większą akceptacją.

Osobiście uważam oraz mam potwierdzenie w pracy z klientkami, że kiedy zadbamy o spokój, harmonię oraz praktykujemy wdzięczność to blask, promienność i młody wygląd sam pojawia się na twarzy. Wiem też, że czasem proste rzeczy osiąga się najtrudniej, ale być może to spotkanie będzie Twoim pierwszym lub kolejnym krokiem do zadbania o siebie.

Chciałam, aby to video miało charakter swobodny, żebyś czuła się jak na spotkaniu z koleżanką, a nie w wyniosłą panią ekspert. Dlatego język jest prosty i opisowy oraz zawiera wiele pozytywnych wzmocnień.
Zapraszam do wspólnego masowania.

Tutaj zakupisz dostęp.